Pomoc w dotacjach

„Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie na zakup i montaż Twojej wymarzonej pompy ciepła”

 

Nasza firma oferuje pomoc w kompleksowym doradztwie oraz wsparcie w zakresie pozyskiwania dotacji oraz pożyczek na zakup i montaż nowoczesnych systemów grzewczych wykorzystujących zasoby Odnawialnych Źródeł Energii. Pomagamy w zbieraniu i uzupełnieniu dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o dotacje do pomp ciepła z aktualnie obowiązujących programów dofinansowań, zarówno krajowych jak i regionalnych.

 

Pompa ciepła jest urządzeniem ekologicznym i przyjaznym środowisku, ponieważ wykorzystuje odnawialne źródła energii tj. energię słoneczną oraz geotermalną pozyskiwaną z powietrza, gruntu oraz z wód podziemnych, dzięki czemu taki system grzewczy nie wpływa negatywnie na środowisko.

Aby chronić środowisko Instytucje stwarzają możliwości pozyskania dofinansowania na zakup oraz montaż pomp ciepła oraz innych ekologicznych urządzeń.

 

Skontaktuj się z nami a dowiesz się w jaki sposób możesz obniżyć koszty realizacji swojej instalacji  i znaleźć kompleksowe rozwiązanie techniczne i finansowe dla Twojego domu.

Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmie wielu klientów mogło cieszyć się z uzyskania środków pieniężnych na realizację swoich  inwestycji.

Wartości ANDRE-TECH

pic

UCZCIWOŚĆ

Uczciwie przedstawiamy naszych klientom całkowite koszty instalacji pomp ciepła czy kolektorów gruntowych. Jasno mówimy, ile kosztują poszczególne elementy instalacji, a ile wykonanie całego systemu.

pic

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy ogromne doświadczenie w pomp ciepła i nowoczesnych systemów grzewczych. Nieustannie podnosimy poziom naszej wiedzy specjalistycznej i doszkalamy pracowników.

pic

RZETELNOŚĆ

Śledzimy wszystkie nowości pojawiające się na rynku, znamy wszystkie najnowsze technologie grzewcze.

pic

PROFESJONALIZM

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i rozbudowujemy szeroki wachlarz świadczonych usług.

pic

Pomoc w dotacjach

"Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie na zakup i montaż Twojej wymarzonej pompy ciepła"

Dowiedz się więcej
pic

Zobacz wideo

Zapraszamy do obejrzenia filmów video.

Dowiedz się więcej
pic

ABC ogrzewania

Pompy ciepła są modne! Wielu inwestorów tłumaczy, że inwestuje w pompę dziś, by za kilka lat – gdy ceny paliw będą relatywnie wyższe – cieszyć się niższymi rachunkami.

Dowiedz się więcej

Partnerzy