bg_image

ANDRE TECH – o nas

SYSTEMY GRZEWCZE OPARTE NA POMPACH CIEPŁA, ODWIERTY, REKUPERACJA

ANDRE-TECH jest od wielu lat jest jedną z najchętniej wybieranych wykonawców inteligentnych systemów grzewczych opartych na pompach ciepła i innych ekologicznych rozwiązaniach.

Inwestorzy darzą nas swoim zaufaniem, ponieważ stale udoskonalamy swoje usługi, oferując najnowocześniejsze technologie korzystające z odnawialnych źródeł energii. Jednocześnie staramy się dopasować system do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Jako doświadczona firma możemy zaproponować naszym klientom wysoki standard obsługi i niezawodność w realizacji inwestycji ponieważ zatrudniamy inżynierów otwartych na nowości techniczne. Stosujemy jedynie produkty uznanych producentów.

Proponowane instalacje są przygotowywane indywidualnie do potrzeb klienta oraz wyznaczonego budżetu. Staramy się zapewnić największą jakość za rozsądnie skomponowaną cenę.

Wybierając ANDRE-TECH, dołączasz do dużej grupy zadowolonych klientów. Od początku istnienia kreujemy rynek grzewczy, oferujemy dzisiaj rozwiązania, o których inni jeszcze nie myślą. Nie boimy się łączyć różnych technologii.

Naszą misją jest tworzenie inteligentnych instalacji grzewczych, które przy minimalnym zużyciu energii, zapewnią komfortowe warunki.

Od pomp ciepła po kotły gazowe– nasza oferta

Firma ANDRE-TECH ma główną siedzibę w Komornikach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu gruntowych i powietrznych pomp ciepła, a także kolektorów gruntowych pionowych i poziomych. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na pompy ciepła.  Zajmujemy się również instalacjami ogrzewania niskotemperaturowego ściennego i podłogowego oraz rekuperacją. W naszej ofercie znajdują się kotły gazowe, produkowane przez cenionych producentów.
Każdemu z klientów doradzamy wybór optymalnego systemu ogrzewania i szacujemy koszty wykonania poszczególnych prac związanych z jego montażem. Zapewniamy również najwyższej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Świadczymy usługi z zakresu serwisu pomp ciepła wiodących marek, w tym pomp ciepła Nibe, Panasonic.

Posiadamy specjalistyczne urządzenia wiercące, które pozwalają na wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła. Realizujemy także montaż odkurzaczy centralnych, które wyposażone są w bardzo wydajne systemy filtracji. Urządzenia te skutecznie usuwają wszelki brud i kurz z powierzchni mieszkalnych, a następnie wydmuchują go na zewnątrz budynku. Proponujemy także uzdatniacze wody , które wyróżniają się wydajnością oraz elektronicznym sterowaniem, które pozwala na znaczne zwiększenie komfortu użytkowania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług mieszkańców Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego oraz opolskiego.

success

oferta1

oferta2

Pompy ciepła NIBE

NIBE to szwedzkie przedsiębiorstwo, które oferuje systemy grzewcze od 1952 roku, a produkcją i sprzedażą pomp ciepła zajmuje się od ponad 30 lat. Obecnie firma jest jednym z największych producentów pomp ciepła w Europie. Z roku na rok Nibe bije „rekordy ciepła”, opracowując urządzenia o coraz wyższej efektywności w ogrzewaniu domu i wody. W 2002 roku do szerokiej oferty NIBE-BIAWAR dołączyły pompy ciepła NIBE, a wkrótce potem firma została liderem w sprzedaży pomp ciepła w Polsce. W ciągu ostatnich 12 lat firma NIBE-BIAWAR sprzedała ponad 5000 sztuk pomp ciepła NIBE, w ciągu ostatnich lat – co 7. pompa ciepła zainstalowana w Polsce to urządzenie marki NIBE.

best fendi 775401 1 bracelet is simple perform and simple to see.quality you can try this out with cheap price and free shipping for most countries.

Wartości ANDRE-TECH

pic

UCZCIWOŚĆ

Uczciwie przedstawiamy naszych klientom całkowite koszty instalacji pomp ciepła czy kolektorów gruntowych. Jasno mówimy, ile kosztują poszczególne elementy instalacji, a ile wykonanie całego systemu.

pic

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy ogromne doświadczenie w pomp ciepła i nowoczesnych systemów grzewczych. Nieustannie podnosimy poziom naszej wiedzy specjalistycznej i doszkalamy pracowników.

pic

RZETELNOŚĆ

Śledzimy wszystkie nowości pojawiające się na rynku, znamy wszystkie najnowsze technologie grzewcze.

pic

PROFESJONALIZM

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i rozbudowujemy szeroki wachlarz świadczonych usług.

pic

Pomoc w dotacjach

"Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie na zakup i montaż Twojej wymarzonej pompy ciepła"

Dowiedz się więcej
pic

Zobacz wideo

Zapraszamy do obejrzenia filmów video.

Dowiedz się więcej
pic

ABC ogrzewania

Pompy ciepła są modne! Wielu inwestorów tłumaczy, że inwestuje w pompę dziś, by za kilka lat – gdy ceny paliw będą relatywnie wyższe – cieszyć się niższymi rachunkami.

Dowiedz się więcej

Partnerzy