bg_image

Wołów

Województwo: Dolnośląskie

WOŁÓW

DATA REALIZACJI: grudzień 2012
KOCIOŁ GAZOWY: BUDERUS GB 162 – 25 KW
ZBIORNIK CWU PTS 500/180 – 1 W
OGRZEWANIE PODŁOGOWE – 265 M2
DODATKOWE AKCESORIA: REKUPERACJA Z CENTRALĄ FIRMY DANFOSS, ODKURZACZ CENTRALNY

wolow

W domu jednorodzinnym w powiecie wołowskim zostało założone ogrzewanie gazowe z kondesacyjnym kotłem firmy Buderus. Inwestor decydując się na taki rodzaj systemu grzewczego brał pod uwagę możliwość podłączenia się do gazociągu oraz niskie koszty eksploatacyjne ogrzewania. „Przy wyborze firmy zadecydowało wieloletnie doświadczenie oraz jakość wykonanych usług.”

Kocioł gazowy GB162 posiada w sobie szereg wyjątkowych rozwiązań, które ułatwiają oszczędzanie. Jego sprawność energetyczna sięga bez problemu 110,5%! Dlatego w porównaniu z konwencjonalnymi źródłami ciepła jest on w stanie zaoszczędzić aż do 15%, a w odniesieniu do instalacji tradycyjnych nawet 30%! Ta super nowoczesna technologia grzewcza została zamknięta w wyjątkowo atrakcyjnej formie – nic dziwnego, że ten wspaniale zaprojektowany kocioł wiszący wygrał nagrodę IF Product Design Award 2008 – w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów stylistyki produktów na świecie, z ponad 50-letnią tradycją.

Wartości ANDRE-TECH

pic

UCZCIWOŚĆ

Uczciwie przedstawiamy naszych klientom całkowite koszty instalacji pomp ciepła czy kolektorów gruntowych. Jasno mówimy, ile kosztują poszczególne elementy instalacji, a ile wykonanie całego systemu.

pic

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy ogromne doświadczenie w pomp ciepła i nowoczesnych systemów grzewczych. Nieustannie podnosimy poziom naszej wiedzy specjalistycznej i doszkalamy pracowników.

pic

RZETELNOŚĆ

Śledzimy wszystkie nowości pojawiające się na rynku, znamy wszystkie najnowsze technologie grzewcze.

pic

PROFESJONALIZM

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i rozbudowujemy szeroki wachlarz świadczonych usług.

pic

Pomoc w dotacjach

"Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie na zakup i montaż Twojej wymarzonej pompy ciepła"

Dowiedz się więcej
pic

Zobacz wideo

Zapraszamy do obejrzenia filmów video.

Dowiedz się więcej
pic

ABC ogrzewania

Pompy ciepła są modne! Wielu inwestorów tłumaczy, że inwestuje w pompę dziś, by za kilka lat – gdy ceny paliw będą relatywnie wyższe – cieszyć się niższymi rachunkami.

Dowiedz się więcej

Partnerzy