bg_image

Wrocław

Województwo: DolnośląskieIMG_6031

WROCŁAW

DATA REALIZACJI: CZERWIEC 2012
POMPA CIEPŁA: NIBE 1245 10 KW
OGRZEWANIE PODŁOGOWE: 210 M2
DODATKOWE AKCESORIA: REKUPERACJA Z CENTRALĄ FIRMY MITSUBISHI, ODKURZACZ CENTRALNY, MODUŁ SMS , JEDNOSTKA POKOJOWA RMU40

 

 

 

„Prezycyjna, bezprzewodowa kontrola komfortu w całym domu” 

Zainstalowana pompa ciepła NIBE 1245 o mocy 10 kW w pełni zaspakaja potrzeby na ogrzewanie domu i potrzeby ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo inwestor zażyczył sobie projekt i montaż centrali wentylacyjnej Mitsubishi Elektric LOOSSNAY LGH z odyskiem ciepła na wymienniku krzyżowym.

Rekuperator ten przystosowany jest do zabudowy i rozprowadzenia powietrza do poszczególnych pomieszczeń przy pomocy kanałów wentylacyjnych, natomiast wymiennik krzyżowy został wykonany w specjalnej technologii, która pozwala na odzysk ciepła i wilgoci. Odzysk wilgoci zapobiega tym samym wykraplaniu się wody i konieczności odprowadzenia skroplin z rekuperatora. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest zamontowanie rekuperatora w każdej pozycji. Szeroki zakres wydajności pozwala dobrać odpowiedni model do konkretnego typu budynków.

Rekuperator wzbogacony został zaawansowanym sterownikiem naściennym. Zaletą tego sterownika jest programowanie tygodniowe czasu pracy urządzenia.

Wartości ANDRE-TECH

pic

UCZCIWOŚĆ

Uczciwie przedstawiamy naszych klientom całkowite koszty instalacji pomp ciepła czy kolektorów gruntowych. Jasno mówimy, ile kosztują poszczególne elementy instalacji, a ile wykonanie całego systemu.

pic

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy ogromne doświadczenie w pomp ciepła i nowoczesnych systemów grzewczych. Nieustannie podnosimy poziom naszej wiedzy specjalistycznej i doszkalamy pracowników.

pic

RZETELNOŚĆ

Śledzimy wszystkie nowości pojawiające się na rynku, znamy wszystkie najnowsze technologie grzewcze.

pic

PROFESJONALIZM

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i rozbudowujemy szeroki wachlarz świadczonych usług.

pic

Pomoc w dotacjach

"Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie na zakup i montaż Twojej wymarzonej pompy ciepła"

Dowiedz się więcej
pic

Zobacz wideo

Zapraszamy do obejrzenia filmów video.

Dowiedz się więcej
pic

ABC ogrzewania

Pompy ciepła są modne! Wielu inwestorów tłumaczy, że inwestuje w pompę dziś, by za kilka lat – gdy ceny paliw będą relatywnie wyższe – cieszyć się niższymi rachunkami.

Dowiedz się więcej

Partnerzy