bg_image

Usługi minikoparką

Dlaczego warto?

Po wywierceniu odpowiedniej głębokości otworów pionowych i zapuszczeniu sond doprowadzamy sondy do budynku. Najpierw należy wykopać od jednego odwiertu do drugiego przejście głębokie na 1,5 metra, przejść przez fundament domu, a następnie doprowadzić sondy do urządzenia.

Prace te wiążą się z usługami minikoparką, która również należy do naszej firmy. Wykonujemy te prace we własnym zakresie, własnym sprzętem. Po zakończeniu prac ziemnych zasypujemy tunel łączący odwierty i pozostawiamy czysty teren. Nie musimy czekać na podwykonawców – robimy to we własnym zakresie – podobnie jak wykonanie odwiertów własną maszyną.

Dążymy do tego, aby byli Państwo obsłużeni przez jedną firmę. Udzielamy również gwarancji i zajmujemy się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym.

Wartości ANDRE-TECH

pic

UCZCIWOŚĆ

Uczciwie przedstawiamy naszych klientom całkowite koszty instalacji pomp ciepła czy kolektorów gruntowych. Jasno mówimy, ile kosztują poszczególne elementy instalacji, a ile wykonanie całego systemu.

pic

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy ogromne doświadczenie w pomp ciepła i nowoczesnych systemów grzewczych. Nieustannie podnosimy poziom naszej wiedzy specjalistycznej i doszkalamy pracowników.

pic

RZETELNOŚĆ

Śledzimy wszystkie nowości pojawiające się na rynku, znamy wszystkie najnowsze technologie grzewcze.

pic

PROFESJONALIZM

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i rozbudowujemy szeroki wachlarz świadczonych usług.

pic

Pomoc w dotacjach

"Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie na zakup i montaż Twojej wymarzonej pompy ciepła"

Dowiedz się więcej
pic

Zobacz wideo

Zapraszamy do obejrzenia filmów video.

Dowiedz się więcej
pic

ABC ogrzewania

Pompy ciepła są modne! Wielu inwestorów tłumaczy, że inwestuje w pompę dziś, by za kilka lat – gdy ceny paliw będą relatywnie wyższe – cieszyć się niższymi rachunkami.

Dowiedz się więcej

Partnerzy